Másolópapír, tekercses, A1, 594 mm x 175 m x 76 mm, 80 g, VICTORIA
Ár:
17.490 Ft
(13.772 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Victoria Office |
| Cikkszám: | LTV59417580 |
| Várható szállítás: | 2026. április 30. |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
- minőségi papír tekercses fénymásoló gépekhez
- belső átmérő: 76 mm
- különböző méretek
| Alapanyag súlya | 80g/m2 |
| Cséveátmérő | 76mm |
| Tekercshossz | 175folyóméter |
| Tekercsszélesség | 594mm |

