Mérnöki papír, tekercses, A3, 297 mm x 175 m, 75 g, XEROX
Ár:
9.850 Ft
(7.756 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Xerox |
| Cikkszám: | LX95288 |
| Várható szállítás: | 2026. április 30. |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
- mérnöki nyomatok készítéséhez
- 75gr, 297 mm X 175 m, CIE 163 fehérség
| Alapanyag súlya | 75g/m2 |
| Cséveátmérő | 76mm |
| Tekercshossz | 175folyóméter |
| Tekercsszélesség | 297mm |

