Plotterpapír, tintasugaras, 610 mm x 50 m x 50 mm, 80 g, XEROX
Ár:
7.390 Ft
(5.819 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Xerox |
| Cikkszám: | LX94120 |
| Várható szállítás: | 2026. április 30. |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
széles formátumú tintasugaras nyomtatókhoz való tekercses kiszerelésű plotterpapír
vizes alapú dye és pigmentált tintával történő nyomtatáshoz egyaránt alkalmazható
belső átmérő: 50 mm
fehérség: CIE 169
| Alapanyag súlya | 80g/m2 |
| Cséveátmérő | 50mm |
| Tekercshossz | 50folyóméter |
| Tekercsszélesség | 610mm |

