Plotterpapír, tintasugaras, A0+, 914 mm x 90 m x 50 mm, 90g, VICTORIA
Ár:
21.600 Ft
(17.008 Ft + ÁFA)
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Victoria Office |
| Cikkszám: | LPV91490 |
| Várható szállítás: | 2026. április 30. |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
- széles formátumú tintasugaras nyomtatókhoz való tekercses kiszerelésű plotterpapír
- vizes alapú dye és pigmentált tintával történő nyomtatáshoz egyaránt alkalmazható
- belső átmérő: 50 mm
| Alapanyag súlya | 90g/m2 |
| Cséveátmérő | 50mm |
| Tekercshossz | 90folyóméter |
| Tekercsszélesség | 914mm |

